pokazy dla dzieci magicy
Home pokazy dla dzieci Galeria Kontakt
Dla Firm Promocje Wesele Banner Przyjęcia Prywatne Inne
pokazy dla dzieci
Magiczne urodziny

Jeśli chcesz, aby przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka stało się wielkim hitem, ale nie masz pewności, co się dobrze sprawdzi dla grupy dzieci, nie szukaj dalej. Występ iluzjonisty uczyni uroczystość urodzinową Twojego dziecka wyjątkową i niezapomnianą przez lata. Każdy fragment przedstawienia jest dokładnie zaplanowany, pełen akcji, magii, muzyki i śmiechu dla wszystkich gości! Brak specjalnych wymagań technicznych sprawia, że może on zostać zaaranżowany zarówno w pokoju gościnnym, na świeżym powietrzu w ogrodzie jak i w wynajętej restauracji. Czas trwania przedstawienia - 40 min.
Banner magicy
Magiczny event

Pokaz doskonale sprawdza się podczas imprez plenerowych, w centrach handlowych, podczas uroczystości szkolnych. Jakub Walkowiak posiada ogromną gamę magicznych efektów, które dobierane są w oparciu o grupy wiekowe, oraz w zależności od charakteru imprezy. Czas trwania występu dopasowany jest do wymagań organizatora.
iluzjoniści
iluzjonista
Modelowanie balonów

Atrakcja tego typu jest idealnym urozmaiceniem imprez dla dzieci. Animator w wyznaczonym miejscu, rzeźbi z balonów figury przypominające zwierzęta , kapelusze, miecze itp. Czas trwania zabawy uzależniony jest od oczekiwań organizatora, zwykle trwa 2-3 godziny.